Image
ТЕРНIВСЬКИЙ ПРОФЕСIЙНИЙ ГIРНИЧИЙ ЛIЦЕЙ
ПІДГОТОВКА КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ

Замовник кадрів

Замовник кадрів та соціальний партнер
Тернівського професійного гірничого ліцею -
Публічне Акціонерне Товариство „ДТЕК Павлоградвугілля”

ДТЕК

 

ДТЕК – найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України, чиї підприємства ефективно працюють у сферах видобутку та збагачення вугілля, а також на ринках генерації та постачання електроенергії. ДТЕК є енергетичним підрозділом «Систем Кепітал Менеджмент (СКМ), провідної фінансово-промислової групи України.

Більша частина видобутого вугілля ДТЕК збагачується на власних фабриках і постачається переважно на підприємства генеруючого сегмента ДТЕК. Частина вугілля експортується. Вироблена ТЕС електроенергія постачається на оптовий ринок електроенергії України, де ДТЕК виступає одним із ключових операторів. Закуповувана на ринку енергія власними мережами Компанії надходить найбільшим промисловим споживачам України.

Синергія вугледобувних і генеруючих підприємств, упровадження передових технологій, професійний менеджмент, зважена соціальна політика дозволяють ДТЕК зберігати провідні позиції на паливно-енергетичному ринку України.

Концепція розвитку ДТЕК передбачає побудову енергетичної компанії, яка зв'язує Україну, Євросоюз і Росію в єдиний ланцюжок з виробництва та продажу електроенергії, використовуючи переваги вертикальної інтеграції, найкращу управлінську експертизу на ринках присутності, досвід розвитку вугільних підприємств зі складними геологічними умовами й унікальне географічне розташування України – нашого базового ринку.

ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»

ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»

ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» – найбільше вуглевидобувне підприємство України. До складу об'єднання входять 10 шахт, а також підприємства транспортної та виробничої інфраструктури.

«ДТЕК Павлоградвугілля» веде видобуток вугілля на території Павлоградського-Петропавлівського вугленосного району Західного Донбасу. Підприємство здійснює видобуток енергетичного та коксівного вугілля, при цьому основний обсяг припадає на енергетичне вугілля. Промислові запаси «ДТЕК Павлоградвугілля» складають 699,2 млн тонн, що при наявному рівні видобутку представляє забезпеченість вугіллям на термін 56 років.

Вугілля енергетичних марок, що видобувається в об'єднанні «ДТЕК Павлоградвугілля», використовується як паливо для ТЕС, що входять до ДТЕК, а також відправляється на експорт. Коксівне вугілля слугує сировиною для підприємств компанії «Метінвест», що входить до складу СКМ.

Генеральний директор – Сергій Воронін

Замовник кадрів та соціальний партнер Тернівського професійного гірничого ліцею - Публічне Акціонерне Товариство „ДТЕК Павлоградвугілля”Контактна інформація

Адреса:  Україна, Дніпропетровська обл., м.Тернівка, вул. Маяковського, 24

 

Телефоний зв’язок та електронна пошта:

 

E-mail: tpgl@i.ua