Image
ТЕРНIВСЬКИЙ ПРОФЕСIЙНИЙ ГIРНИЧИЙ ЛIЦЕЙ
ПІДГОТОВКА КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ

Національний мультипредметний тест (НМТ) – 2024. Усе, що потрібно знати!

 

З 14 березня до 11 квітня усі, хто планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврські програми, матимуть змогу зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року. Він, як і в попередні два роки, проходитиме у вигляді комп’ютерного онлайн-тестування.

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В НМТ (Створення кабінету)

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ НА НМТ

ВИМОГИ ДО ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТІВ


В умовах війни НМТ в комп’ютерній формі — єдиний прийнятний варіант проведення вступних іспитів задля забезпечення рівних умов для всіх вступників незалежно від їхнього місця перебування. Водночас варто розуміти, що НМТ не можна пройти дистанційно зі свого планшета, ноутбука або комп’ютера, оскільки його проводитимуть у спеціально обладнаних пунктах тестування (ТЕЦ), створених як в Україні, так і за її межами.

Також наголосимо: НМТ — це вступний іспит до закладів вищої освіти України, а не державна підсумкова атестація. Тому можете не реєструватися для участі в тестуванні, якщо не плануєте вступати до українського вишу цього року.

 

Коли проходитиме НМТ?

Як інформує Міністерство освіти та науки України, цьогоріч Національний мультипредметний тест (НМТ) проводитимуть з 14 травня до 19 липня.

За даними УЦОЯО у 2024 році НМТ буде включати чотири навчальних предмети, три з яких є обов’язковими (українська мова, математика та історія України), а один — на вибір із переліку (українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, хімія, фізика, географія). Предмет за вибором вступник зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.

Вступники проходитимуть тест протягом одного дня у два етапи, кожен з яких триватиме по дві години. На першому етапі учасників тестуватимуть з української мови й математики, на другому — з історії України та вибіркового предмета. Між етапами передбачено перерву 20 хвилин.

Повна інформація про вступ до закладів вищої освіти України та національний мультипредметний тест (НМТ) розміщена на офіційному сайті Україський центр оцінювання якості освіти

Image

Реєстрація для участі в НМТ (для ЗПТО та ЗФПО)

Реєстрація НМТ 2024 - покрокова інструкція. Дати, документи, процедура - https://buki.com.ua/news/reyestratsiya-zno-2020-pokrokova-instruktsiya-daty-dokumenty-protsedura/#1

 

Інформаційні матеріали Міністерства освіти і науки України щодо участі в національному мультипредметному тесті 2024 року - https://mon.gov.ua/ua/news/nmt-2024-mon-prezentuvalo-model-vstupnih-viprobuvan

НМТ–2024: перелік предметів і строки проведення - https://dneprtest.dp.ua/nmt-zno/predmety-nmt/

Вступні випробування у 2024 році: чого очікувати? - https://www.youtube.com/watch?v=Lks1o6POh-k&t=889s

 

 

Відео УЦОЯО «Реєстрація НМТ-2024» -

Довідка з місця навчання - https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/Dovidka_zaklad-osvity.pdf

Розділ сайту ДпРЦОЯО «Національний мультипредметний тест 2024 року» -

Сайт УЦОЯО - https://testportal.gov.ua/

 

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти ...

 

Майбутнім учасникам НМТ!

Що відомо про НМТ 2024 -

https://osvitoria.media/opinions/yakym-bude-nmt-2024-predmety-etapy-rozklad-vebinariv-dlya-pidgotovky/

 

НМТ-2024: затверджено характеристики предметних тестів - https://testportal.gov.ua/nmt-2024-zatverdzheno-harakterystyky-predmetnyh-testiv/

НМТ-2024: деякі питання проведення - https://testportal.gov.ua/nmt-2024-deyaki-pytannya-provedennya/

ДЕМОНСТРАЦІЙНІ ВАРІАНТИ НМТ-2024 - https://testportal.gov.ua/demonstratsijni-varianty-nmt-2024/

 

 

 

Для Вас розроблено унікальну онлайн-платформу, щоб підготуватись до вступних тестувань у 2024 році:

 

 

Контактна інформація

Адреса:  Україна, Дніпропетровська обл., м.Тернівка, вул. Маяковського, 24

 

Телефоний зв’язок та електронна пошта:

 

E-mail: tpgl@i.ua