Інформаційно-методичний центр інформує
- Новини 2019
- Перегляди: 118
20 березня в інформаційно - методичному центрі ліцею був проведений захід, присвячений Міжнародному дню щастя під назвою « Сім кольорів щастя». Учні дізналися історію виникнення цього свята, обговорювали розуміння поняття щастя, навчилися приносити радість своїм близьким, брати відповідальність за своє майбутнє.
Всі разом висадили на стенді символічну квітку з пелюстками на яких написали свої добрі вчинки, а поряд з квіткою на небі з’явилась веселка на стрічках якої учні написали свої мрії. Також бібліотекар навчила створювати карту мрій. Всі присутні брали активну участь. У фойє ліцею також була відкрита фотовиставка «Щастя поруч», де були представлені фото зі щасливими моментами.
21 березня учні групи 5-18 разом з бібліотекарем відвідали захід, присвячений Дню поезії, який проходив в міській бібліотеці, де виступали місцеві поети зі своїми творами, а також був підведений підсумок літературно-мистецького конкурсу віршів «Щоб далі йти дорогою одною», присвяченого видатній поетесі Олени Телізі.