Звіт фестивалю робітничих професій
- Новини 2019
- Перегляди: 110
З 29.01.2019р. по 31.01.2019р. була проведена Державна кваліфікаційна атестація груп 1-15, 2-15, 9-17 за фахом «Електрослюсар підземний», «Машиніст підземних установок». За підсумками навчання і роботи кваліфікаційної комісії учні отримали 3, 4 кваліфікаційні розряди.
04.02.2019р. майстер ВН Красюк В.І. в группі 1-16 провела вікторину «Вгадай професію». Учні ознайомились з рідкісними професіями, а потім розгадували завдання та вгадували шахтарські професії.
05.02.2019р. майстер ВН Замліла Л.В. провела майстер клас для педпрацівників «Перевірка блоків пускача типу ПРА». Розповіла: призначення, устрій , роботу пускача типу ПРА, виконала практично перевірки блоків пускача типу ПРА з дотриманням всіх правил технічної експлуатації.
В інформаційному холі оформила Інформаційну галерею «Сучасне гірниче обладнання» де показала сучасні види гірничого обладнання, які використовуються на шахтах.
06.02.2019 майстер ВН Красюк В.І. для учнів І курсу провела лекцію «Розвиток вугільної промисловості. Заходи по впровадженню модернізації виробництва», де розкрила етапи розвитку вугільної промисловості України.
07.02.2019р. викладач Орлова З.В. провела урок-тренінг з предмету «Гірнича електротехніка» за темою «Захисти пускача ПВІ -320 МВ», наглядно показавши яким чином відбуваються захисти в пускачі ПВІ-320МВ.
08.02.2019р. майстер ВН Загорська О.О. провела заключний інструктаж виробничого навчання за темою «Монтаж, виявлення та усунення неполадок в ПВІ – 125БТ» у вигляді ділової гри. В якій учні виконували роль керівництва дільниці, а майстер був спостерігачем.
12.02.2019р. майстер ВН Трембач В.С. провела вступний інструктаж виробничого навчання за темою «Монтаж, розбирання, збирання очисного комбайна К-80», повторення теми «Розбирання гнучкого кабелю», де нагадала учням методи розбирання та підключення до обладнання гнучкого кабелю.
12.02.2019р. майстер ВН Хамаза Г.П. провела вступний інструктаж виробничого навчання за темою «Монтаж, розбирання, збирання очисного комбайна К-80», презентувала посібник «Комплекс засобів для прогнозу керування гірничошахтного обладнання» для покращення якості сприйняття навчального матеріалу за темами програми.
13.02.2019р. викладач Кубрак К.І. для учнів І курсу провела лекцію за темою «Як стати професіоналом» на прикладі учнів Тернівського професійного гірничого ліцею розповіла, як здобути знання по професії «Електрослюсар підземний».
13.02.2019р. майстер ВН Селюгіна К.С. провела в групі 2-17
брейн - ринг «Гірничошахтне обладнання», де перевірила знання у вигляді: тестів, кросвордів, опитування, головоломок.
14.02.2019р. викладач Зоріна Л.Є. на уроці з предмету «Устрій, ремонт,експлуатація гірничошахтного обладнання» за темою «Комбайни 21 століття на шахтах ДТЕК Павлоградвугілля» продемонструвала відеоматеріал про гірничошахтні комбайни, учні зробили порівняльну характеристику обладнання.
15.02.2019р. завдяки роботи Орлової З.В, Сурган Н.В пройшла трансляція відео про гірничу промисловість, в інформаційному холі.
Викладач Шелег К.О. в групі 1-18 провела урок - ділова гра з предмету «Матеріалознавство». Учні ознайомились з історією винекниння монет,видами монетних сплавів та виготовили свої монети.
18.02.2019р. майстер ВН Мальцева А.І. провела ввідний інструктаж виробничого навчання за темою «Монтаж поверхневих нереверсивних пускачів типу ПМЕ з підключенням трифазного асинхронного двигуна», на якому повторила теоретичний матеріал та показала трудові навики при монтажі пускача типу ПМЕ.
18.02.2019р. викладач Сурган Н.В. провела урок систематизації знань - Інтелектуальний марафон з предмету «Електротехніка» за темою «Електромагнетизм». Повторення відбулося у вигляді презентації та відео, після чого учні виконували завдання.
20.02.2019р. майстер ВН Калініна І.А. для учнів І курсу провела лекцію за темою «Шахтні електровози. Етапи еволюції» на якій ознайомила учнів етапами розвитку шахтного транспорту.
21.02.2019р. майстер ВН Овчарова Т.В. провела бінарний урок (виробниче навчання за темою «Розбирання кабелю», предмет «Устрій,ремонт,експлуатація гірничошахтного обладнання») за темою «Призначення, устрій гнучких кабелів типу КГШЕ». Учні відповідали на запитання та показали трудові прийоми при обробленні гнучкого кабелю типу КГЕШ.
12.03.19, 14.03.19, 15.03.19 конкурс «Кращий за професією» за фахом «Електрослюсар підземний» проводився в два етапи:
теоретична частина - проходження тесту,
практична частина:
– І курс – учні виконали роботу по монтажу схеми реверсивного електромагнітного пускача типа ПМЕ з контрольним включенням джерела освітлення, визначили початки і кінці обмоток статора асинхронного електродвигуна з короткозамкненим ротором, провели з’єднання виводів в «зірку» та підключили до пускача рудникової автоматики типу ПРА.
- ІІ курс-учні виконали згідно з технічними умовами розбирання, збирання гідростійки ГС та гвинтового насосу 1В-20
- ІІІ курс – учні виконали монтаж та підключення виносного кнопкового поста управління з аварійною кнопкою до пускача ПВІ – 125Б, виявили та усунули дві несправності в пускачі.