Тиждень класного керівника
- Новини 2019
- Перегляди: 104
Хай славиться молоддю праця шахтарська, під таким гаслом проводився тиждень творчості класного керівника з 25.02.19р. по 01.03.19
Під час проведення позакласних заході класні керівники проявили свою творчість, професіоналізм , виховували у своїх учнів повагу та гордість до вибраної професії .
25.02.19 р. Темою класної годині в групі 2-17 було «Чи правильно ти вибрав свою професію?» Орлова З.В. акцентувала увагу учнів на те,що вибір професії – це друге народження людини. І успіх приходить до того, хто робить те,що найбільше сподобається. А судячи з того з яким захопленням учні демонстрували свої електротехнічні зразки такі як, сигналізація на дачі, новорічний світильник ,що зробили своїми руками ,то професія дуже сподобається. Максим Кияшко прочитав свою легенду про Ома, пов’язану з професією електрослюсаря. І закінчили класну годину виконанням гімну про ліцей.
26.02.19р. класний керівник Зозуля А.В. в групі 1-17 провела класну годину на тему: «Гумор в житті шахтарів». Професія шахтаря небезпечна, важка і тому без гумору в шахті ні як. Одним із завдань було у учнів скласти із ілюстрацій картину , яка буде розповідати про щось гумористичне. Кожна група розповідала про свою картину, пов’язану з працею та життям шахтарів. Учні самостійно оцінили саму смішну і забавну розповідь і зробили висновок, який гумор краще сприймається.
26.02.19класний керівник Бабіна В.В. провела позакласну годину в групі 1-16 на тему: «Найкращий шахтар» в спортивному залі. Справжні шахтарі повинні бути сильними, сміливими з міцним здоров’ям . Тому, учні показали свої теоретичні знання з професії , а також під час виконання спортивних конкурсів в парі звертали увагу на взаємодопомогу, вміння працювати в парі, колективі, що потрібно шахтарю в колективі.
27.02.19 р Венту О.В. провела класну годину в групі 1-18 на тему: «Люди міцної породи». Цікавою, насиченою була класна година. Учні складали портрет шахтаря, розповідали про свою батьків ,чому вони пишаються своїми рідними,згадали історію шахтарської праці , вугільні басейни України. Читали чудові вірші про шахтарів та про батька шахтаря. Оксана Василівна продемонструвала велику повагу до героїв – шахтарів, в чому саме проявлявся героїзм шахтарів та надію на учнів - майбутніх шахтарів,які будуть опорою і гордістю для родини.
З 04.03.19 по 07.03.19 проходив тиждень кулінарії . Класний керівник Фарафонова С.А. в групі 5-18 провела класну годину «Кулінарний ерудит», де учні пройшли 6 турів і показали свої професійні знання та уміння за професією «Кухар». Переможцями була команда «Кулінари».