Поділись добром
- Новини 2019
- Перегляди: 102
Благодійний фонд Служба милосердя «Поділись добром» на базі Тернівського професійного гірничого ліцею за участю тренера Олександри Злобіної 02.03.19 р. проводив фітнес програму для всіх небайдужих людей, де мінімальний внесок складав 30 грн.,а максимальний залежав від доброї волі людини. Всі зібрані кошти передали в скриньку Дудніковій Маші на операцію.
А також в спортивному залі Тернівського професійного ліцею провели футбольний матч серед учнів ліцею та учнів шкіл міста на операцію Марусі. Зібрані кошти були передані в скриньку Маші.