Вчимося ми, не граємось і в шахту йти збираємось!
- Новини 2019
- Перегляди: 89
З метою позиціювання шахтарських професій та в рамках проведення фестивалю робітничих професій Тернівський професійний ліцей запрошує до себе учнів шкіл м. Павлограда та м.Тернівка. Керівництво ліцею організувало 19.02.19 автобусну перевозку школярів загальноосвітньої школи №19 та 22.02.19 загальноосвітньої школи№4 м. Павлограда.
Під час екскурсії школярі познайомилися з майстернями, лабораторіями, навчальними кабінетами спеціальних дисциплін. Для учнів шкіл був проведений майстер – клас в залі гірничих машин та лабораторії рудничної автоматики. 21.02.19 наш навчальний заклади відвідали учні загальноосвітньої школи №5 міста Тернівки. І це не останні зустрічі з учнями шкіл. Плануємо і в подальшому проводити такі зустрічі.