Психолог

P1100285

Як батькам підвищити навчальну мотивацію підлітків

1

1. Обговоріть з вашою дитиною важливість навчання в ліцеї та освіти. Це дуже важливо.

2. Запитуйте підлітка кожен день, як пройшов його день в ліцеї. Переконайтеся, що він вам розповідає подробиці.

3. Дізнайтеся: задали йому домашнє завдання, яке він повинен зробити.

Тримай курс на Ліцей!

lovmЧерез тиждень у тебе починається інше життя - навчання у новому навчальному закладі і ти починаєш замислюватися, що скоро потрапиш у зовсім нове середовище спілкування, в якому необхідно адаптуватися. Тому дуже важливо підготуватися до цього непростому періоду життя, що б нормально вступити у робочий ритм навчального процесу, і отримувати позитивні емоції від навчання в ліцеї.

Головне вивчити ритм життя навчального закладу та правильно в нього включитися і, не в якому разі, не пускати все на самоплив. Так, перший курс складний, оскільки насичений новими подіями, тривогами і проблемами. Щоб проблем було поменше необхідно знати, які труднощі тебе очікують.

Психологічна аптечка

dfg

Призначати ліки проти захворювання, яке вже розвинулося, все одно, що зупиняти повстання в самому його розпалі, копати криницю, коли спрага стає вже нестерпною, або складати зброю після того, як вже вплуталися у війну. Чи не будуть ці дії занадто запізнілими?

Виявляється є люди, які не хворіють простудними захворюваннями, грипом! У чому ж їх секрет?

Значна частина діяльності нашого організму спрямована на те, щоб зберегти життя. Що отримало назву біовиживального контуру. Він беспечує механічне уникнення всього шкідливого або хижого .

Поради батькам

Як виховати справжнього чоловіка

overprotecting parents 2

 

Відповідальний етап виховання хлопчиків - підлітковий вік. Не випадково цей вік називають важким: таким він є як для самих підлітків, так і для батьків, викладачів. Ця трудність обумовлена тим, що учні, знаходяться в стані, коли вони вже не діти, але ще й не дорослі. Таке «проміжне» становище підлітків викликає природні протиріччя між їх домаганнями і реальними можливостями, що веде часом до нез'ясовних на перший погляд вчинків, до різкої зміни настрою та іншим особливостям поведінки.

Тому батькові й матері особливо треба бути терплячими, не відштовхувати сина, відваджувати від дому, не відповідати різкістю на різкість, розумно поєднувати вимогливість і повагу у взаєминах з ним.

Збільшеніі фізичні та розумові можливості ліцеїстів, з одного боку, знімають з батьків відому частку турбот, але з іншого - значно підвищують їх відповідальність за належну реалізацію цих можливостей. Щоб зростаюча енергія підлітків була спрямована на благо, необхідно створювати умови для корисної і привабливою для них практичної діяльності.

Правила першого резюме

     Досвід роботи - одна з найважливіших складових будь-якого резюме, але якщо у вас немає  такого досвіду в конкретній професійній області, то не варто переживати з цього приводу. Грамотне представлення себе, як особистості і працівника, якого потребує саме дане підприємство, допоможе привернути увагу роботодавця і закрити його очі на відсутність досвіду. Давайте розберемося в основних пунктах, необхідних у вашому першому резюме.

dg