Психолог

изображение viber 2020-01-14 09-18-09

10 КОРИСНИХ ПСИХОЛОГІЧНИХ ПРИЙОМІВ

      Ці маленькі хитрощі спростять ваше життя і допоможуть легше впоратися зі стресовими ситуаціями.     

·  Коли в групі сміються кілька людей, кожен з них інстинктивно дивиться на того, хто йому більш симпатичний. Або на людину, яку хотів би вважати близькою.

·       Якщо ви нервуєте, а вам потрібно виконати відповідальне завдання, пожуйте жуйку. Таким чином ви зможете заспокоїтися, тому що підсвідомо момент прийому їжі асоціюється з безпекою.

Як батькам підвищити навчальну мотивацію підлітків

1

1. Обговоріть з вашою дитиною важливість навчання в ліцеї та освіти. Це дуже важливо.

2. Запитуйте підлітка кожен день, як пройшов його день в ліцеї. Переконайтеся, що він вам розповідає подробиці.

3. Дізнайтеся: задали йому домашнє завдання, яке він повинен зробити.

Тримай курс на Ліцей!

lovmЧерез тиждень у тебе починається інше життя - навчання у новому навчальному закладі і ти починаєш замислюватися, що скоро потрапиш у зовсім нове середовище спілкування, в якому необхідно адаптуватися. Тому дуже важливо підготуватися до цього непростому періоду життя, що б нормально вступити у робочий ритм навчального процесу, і отримувати позитивні емоції від навчання в ліцеї.

Головне вивчити ритм життя навчального закладу та правильно в нього включитися і, не в якому разі, не пускати все на самоплив. Так, перший курс складний, оскільки насичений новими подіями, тривогами і проблемами. Щоб проблем було поменше необхідно знати, які труднощі тебе очікують.

Психологічна аптечка

dfg

Призначати ліки проти захворювання, яке вже розвинулося, все одно, що зупиняти повстання в самому його розпалі, копати криницю, коли спрага стає вже нестерпною, або складати зброю після того, як вже вплуталися у війну. Чи не будуть ці дії занадто запізнілими?

Виявляється є люди, які не хворіють простудними захворюваннями, грипом! У чому ж їх секрет?

Значна частина діяльності нашого організму спрямована на те, щоб зберегти життя. Що отримало назву біовиживального контуру. Він беспечує механічне уникнення всього шкідливого або хижого .

Більше статей...