Спортивні заходи осені

На протязі всієї осені на базі Тернівського професійного гірничого ліцею проводилося багато спортивних заходів для учнів.

gTU01o2l79w

Спортивно - розважальне  свято «У спортивному тілі - дух професіонала». У змаганнях прийняли участь збірні команди  ІІ, ІІІ курсу и груп ТУ. В спортивних естафетах учні показали свою спритність, швидкість та силу.

17Q2FgmSFqc    IMG 20171124 141952

Після підведення підсумків були оголошені результати змагань:   І - місце зайняла збірна команда груп ТУ,ІІ - місто посіла команда ІІІ курсу,та ІІІ - місто команда ІІ курсу.

Внутріліцейна спартакіада з баскетболу:

І місце зайняла група 1-15.

Честь групи захищали: Беспалов Данило,Ванжа Микита,Філатов Олександр,Ванжа Сергій, Кліменко Руслан.


IMG 20171128 130439

Внутріліцейна спартакіада з волейболу:

І місце зайняла група 1-16.

Честь групи захищали: Ємел’янов Ілля,Терещенко Микита, Лімаренко Антон, Кіцела Олексій, Усатенко Данило, Булгаков Богдан.


20171114 113437

Внутрілиіцейна спартакіада з  настільного тенісу

І місце  зайняла група 2-15.

Честь групи захищали: Сизько Владислав, Захаров Олександр.

20171117 145149

На базі Західнодно - Донбаського професіонального технічного ліцею проходила 62 - а зональна спартакіада серед учнів професіонально – технічних учбових закладів з настільного тенісу,силового триборства та поштовху гирі.  На спортивному майданчику зустрілись команди трьох  учбових закладів району: Західно-Донбаський професіональний технічний  ліцей, Синельниковський професіональний ліцей и  Тернівський професіональний гірничий ліцей. IMG 20170928 095011

У нелегкій боротьбі команда Тернівського професіонального гірничого ліцею зайняла перше   почесне місце з настільного тенісу, друге та третє  місто з поштовху гирі, третє місто з силового триборства серед дівчат та були нагороджені грамотами.

IMG 20171109 120430

Честь ліцею захищали:Нікітін Владислав, Федащин Олександр, Север’янов Назар, Степанов Олексій, Горяшник Богдан, Кваченко Денис, Горожанкін Микита, Кірпічников Андрій, Торова Ксенія,Морозова Олена, Пелюшкевич Каміла, Місюра Вікторія, Синельникова Ганна, Немашкало Карина.

MZTDH0SYJdw

 wFyrFrjNh8

По закінченню змагань всі учасники були нагороджені пам’ятними та солодкими призами від профспілки Тернівського гірничого ліцею ППВП.