Тиждень правознавства

Мета тижня: поглибити знання про права та обов'язки людей; закріпити навички щодо використання знань про діюче законодавство.

IMG 7361

Урок - тренінг "Знаймо свої права – виконуймо свої обов'язки".  Учні першого курсу закріпили свої знання щодо їх прав та їхнього зв'язку з обов'язками. Найбільшою була зацікавленість під час обговорення того які права, на їх думку, зараз порушуються у стінах навчальних закладів, у родині, у суспільстві та у державі.

IMG 20171129 080123

Під час зустрічі з представником поліції хлопцям і дівчатам було продемонстровано фільм з циклу "Почуй мене" щодо підліткової злочинності і відповідальності за це.

На Всеукраїнському уроці правознавства, присвяченому проголошенню Декларації про права людини найбільше враження на учнів спричинив відео матеріал про розвиток захисту прав людини у законодавстві.

Учні третього курсу та груп ТУ закріпили свої знання щодо відповідальності за адміністративні та кримінальні правопорушення,  прийнявши участь у змаганнях правознавців.

IMG 20171208 115837 IMG 20171208 121643

Зустріч з юристом, яка відбулася у міській бібліотеці, поновила знання учнів про методи боротьби з насильством у родині та про державні органи які займаются цією проблемою.