Новини 2017

Вітаємо переможця обласної олімпіади з екології!

         21 грудня відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з екології у приміщенні НМЦ ПТО Дніпропетровської області. Паламарчук Данило, учень групи 1 – 16, зайняв І місце. Був представлений екологічний проект «Гроші не пахнуть : утилізація нічного золота». Керівник проекту Венту О.В. – викладач екології.

Wd0MI015ct0

Вітаємо переможця обласної олімпіади з інформаційних технологій!

19 грудня 2017 року в місті Дніпро відбувся ІІ – обласний етап олімпіади з інформаційних технологій. Для участі було запрошено 17 учнів  ПТНЗ Дніпропетровської області, які за підсумками І училищного етапу показали найкращі результати.

            Всі завдання ІІ етапу олімпіади були пов’язані з одним з найулюбленіших українських свят – зі святом Святого Миколая. Наш ліцей на цій олімпіаді представляв Дмитро Терещенко, учень групи 2-16 за фахом «Електрослюсар підземний. МПУ».

t

Мабуть протягом всього минулого року Дмитро гарно навчався і був чемним. Тому Святий Миколай допоміг йому в виконанні олімпіадної роботи, і Дмитро виборов перемогу, посівши почесне І місце.

Вітаємо переможця! Бажаємо не зупинятися на досягнутому результаті, а добре навчатися, розвиватися і надалі достойно представляти рідний ліцей на інших змаганнях і олімпіадах.

Вітаємо переможців!

Традиційно наприкінці кожного року  профспілка Тернівського професійного гірничого ліцею проводить змагання з сіткових ігор Counter-Strike  та  DOTA 2 серед команд ліцею.

Переможцями 2017 року стали команди груп ІІІ курсу 1-15  та 2-15, які і були нагородженні цінними подарунками: ігровими маніпуляторами та медіа-навушниками.

Dot

Спортивні заходи осені

На протязі всієї осені на базі Тернівського професійного гірничого ліцею проводилося багато спортивних заходів для учнів.

gTU01o2l79w

Тиждень правознавства

Мета тижня: поглибити знання про права та обов'язки людей; закріпити навички щодо використання знань про діюче законодавство.

IMG 7361