Тиждень права

Мета тижня: поглибити знання про права та обов'язки людей; закріпити навички щодо використання знань про діюче законодавство.

IMG 20191211 124722

Урок - тренінг "Знаймо свої права – виконуймо свої обов'язки".  Учні першого курсу закріпили свої знання щодо їх прав та їхнього зв'язку з обов'язками. Найбільшою була зацікавленість під час обговорення того які права, на їх думку, зараз порушуються у стінах навчальних закладів, у родині, у суспільстві та у державі.

Учні другого курсу та ТУ закріпили свої знання щодо трудового законодавства,  прийнявши участь у змаганнях знавців трудового права. IMG 20191209 142457

Учні третього курсу провели дискусію щодо діючого військового положення та того що взагалі передбачено законодавством під час введення цього стану.

 Суддя Соколова Ю. І. в стінах Тернівського міського суду провела для учнів ліцею лекцію присвячену відповідальності неповнолітніх за правопорушення та відповіла на їх запитання.

 

12 грудня  учні групи  1-19 Тернівського професійного ліцею були запрошені  до Міського краєзнавчого музею на заход присвячений вшануванню пам'яті ліквадаторів Чорнобильської катастрофи. На заході був присутній ліквідатор Чорнобильської  аваріъ та голова Тернівської міської добровільної громадської організації "Спілка Чорнобиль" Шалько В.П.

IMG 20191212 120831