Наші новини 2019

Молодь за майбутнє!

 26 червня   на базі Тернівського професійного гірничого ліцею  проходили  турнір  з настільного тенісу та конкурс малюнків на асфальті  на тему: «Молодь за майбутнє!» серед учнів І,ІІ курсів та груп ТУ,присвячені Дню Молоді . IMG 8769

Всесвітній день без тютюну

      31 травня відзначався Всесвітній день без тютюну. В нашому ліцеї силами педагогічного колективу була  проведена акція: « Обміняй цигарку на  корисний фрукт».

ku

День вишиванки

В нашому ліцеї вчителем української мови Зозуля А.В.  та  бібліотекарем Лисюк Т.М. була проведена етно- лекція «Україно моя вишивана» на якій учні дізналися про види вишиванок та які вишивки були притаманні різним областям України. В лекції приймали участь учні груп 1-17,2-17, 1-18,2-18, 5-18.

b4

Геліантус 2018

15 листопада у  Тернівському гірничому ліцеї відбулася Міжнародна природнича гра «Геліантус 2018» . У цій грі взяли участь  5 учнів з першого та  9 учнів з другого курсів. Координатор гри – викладач хімії, біології і географії -  Венту Оксана Василівна. На виконання завдань було відведено 60 хвилин, але не дивлячись на складні завдання учні з усією повнотою відповідальності виконали всі умови і завершили роботу. Побажаємо їм перемоги!ve

Заходи до Дня перемоги

09 травня 2019 року  учні Тернівського професійного гірничого ліцею приймали участь у міському святкуванні Дня перемоги. Наші дівчата та хлопці  групи кухарів роздавали  солдатську польову кашу у парку місцевим жителям Тернівки.

5-182