Спортивне життя

25 вересня на базі Тернівського професійного гірничого ліцею пройшли змагання «Стартують всі!».

P1150101

P1150095

P1150058

Привітати учасників з відкриттям змагань прийшла - директор дитячої юнацької спортивної школи - Парака Н.Н. Театралізоване урочисте відкриття перенесло всіх присутніх на багато тисяч років тому до Стародавньої Греції за часів виникнення Олімпійських ігор. Учасники змагань змагалися в силі, спритності і швидкості. Азарт і дух суперництва охопив всіх учасників цього спортивного свята.

По закінченню змагань всі переможці були нагороджені грамотами, цінними подарунками від відділу у справах сім'ї молоді та спорту та солодкими призами від профспілки ТПГЛ.

P1150046

P1150043

Вперше учні Тернівського професійного гірничого ліцею брали участь у виїзних змаганнях зі спортивної риболовлі, які відбулися 12 вересня на Тимофіївському ставку Харківської області.

f

Був організований транспорт. Хлопці з великим ентузіазмом взяли участь у змаганнях. Вже о 6.00 годині ранку учасники стояли на березі водойми з рибальськими снастями і по команді старшого судді розійшлися по своїх місцях. Після 4-х годинний риболовлі були підведені підсумки змагань. У номінації «Поплавочная ловля» переможцем став Архіпченко Олександр учень групи 1-13, учень групи 9-15 Коняшкін Артур посів II місце і Аносов Влад учень групи 1-15 зайняв III місце, в жартівливій номінації «Найменша рибка» переможцем став Чесноков Олексій уч-ся групи 1-13. Всі переможці були нагороджені цінними призами від спорткомітету і профспілки ТПГЛ.

10 вересня на базі Тернівського професійного гірничого ліцею проходив шаховий турнір, присвячений Дню фізичної культури і спорту. З кожним роком турнір набирає популярність серед учнів ліцею. Цього року в турнірі взяли участь 20 осіб. Переможцем став Ахметшин Ігор, учень групи 2-13, друге місце зайняв Скляренко Владислав, учень групи 11-15 і третє місце зайняв Котенко Дмитро, учень групи 1-14. Всі призери були нагороджені грамотами, а переможець пам'ятним подарунком.