Тиждень класного керівника

Серце матері – невичерпне  джерело чудес

В  нашому ліцеї з 19.05.15 по 22.05.15 проходив тиждень класних керівників , присвячений Дню матері  під гаслом « Серце матері – невичерпне джерело чудес».

В цьому тижні приймали активну участь не тільки класні керівники, але й учні ,які оформили  інформаційний стенд творчими роботами : малюнками «Моя мати», творами «Лист до матері».

В групі 2-14 Номофілова Л.І. провела чудову годину спілкування «янгол, який завжди з тобою». Класна година пройшла в цікавій  ігровій обстановці ,де учні з задоволенням  грали в запропоновані ігри та й ще  отримували призи. Лариса Іванівна давала учням корисні поради як вчитель, як мама.

2-14

В групі 1-13  година спілкування пройшла під гаслом « Мамо ніжно цілуємо руки твої». Тутова Ю.О.  використовувала різні дидактичні методи та прийоми : читання віршів, кросворд, твори про маму, прислів’я , відео – кліпи.

1-13

В групі 1-14 Орлова З.В. провела класну годину на тему «Моя мати», де учні ділилися своїми враженнями, думками про свою маму. Зоя Володимирівна зробила акцент на те, що  нашу Батьківщину можна порівняти з мамою. Свої найкращі побажання учні висловили на папері у вигляді серця, що значить любов до самої найкращої і найдорожчої в світі -  мами.

1-14

В групі 2-13  позакласна година «Мамо , мамочка моя» проходила як вечір поезії про маму .Чудові вірші звучали з вуст учнів та класного керівника Кубрак Катерини Іллівни.

Розбирали не прості взаємини дітей та батьків , переглянув відео матеріали.

Класний керівник намагалася ,щоб учні самостійно робили висновки, про своє відношення до мами.

2-13