Новини 2015

Забуттю не підлягає ...

      З метою  гідного вшанування загиблих від геноциду Українського народу , вчиненого тоталітарним режимом  для учнів   Тернівського  професійного гірничого ліцею були проведені наступні заходи : класні години в кожній групі, книжкова виставка в бібліотеці , лекції, бесіди.

gol4
Наприклад Льовкін І.В. провів класну годину на тему : «Історична композиція про події Голодомору 1932- 1933», де класний керівник разом з учнями згадали ті страшні події 1932- 1933 р., про реалізацію плану штучного голоду, наслідки цих подій.
gol3
       Зозуля Н.В. класний керівник показала відео – фільм жертв голодомору Тернівки «Чорна сповідь».
gol2
     В бібліотеці була виставка, присвячена жертвам голодомору «Не дамо згасити свічку пам’яті»
gol1
 

Призові міста на області

Вітаємо!

Збірні Тернівського ліцею з баскетболу та футболу

  за зайняті у фіналі

ІІІ та ІІ місця

серед 60-ти професійно технічних закладів Дніпропетровської області !!!

 

222 

pA3xVVTIS1E

Спортивні новини

У жовтні та листопаді місяці на базі Тернівського професійного гірничого ліцею пройшли змагання з баскетболу, настільного тенісу та волейболу.


555

  111

Участь брали всі групи ліцею. Хлопці гідно билися за призові місця. У змаганнях з волейболу активну участь брала так само група кухарів 5-15.

У змаганнях з баскетболу:

  І місце група 11-15;

ІІ місце група 1-15;

ІІІ місце група 2-14

444

Настільний теніс:

І місце група 11-15

ІІ місце група 2-14

ІІІ місце група 1-15

 333

Волейбол:

І місце група 2-14

ІІ місце група 1-13

ІІІ місце група 11-15

 

666


 

Посвячення в професію кухар

13 листопада 2015 року  в актовому залі ліцею  відбулося посвячення в професію «Кухар. Продавець продовольчих товарів».

P1

P2

Дівчата  презентували свої професії. Показали свої знання в області кулінарії під час ігор. Підготували чудові пісні, пов’язані  з професією кухар. Всі були в захваті  від  пісень та танцю, які дівчата продемонстрували для всіх присутніх в залі.

P3

P4

P5


В кінці свята директор Сайфієв С.Ф. висловив свої побажання в адресу дівчат та хлопців і подарував  чарівний ключик від скарбниці , де знаходяться знання.

 

 

Посвячення в професію електрослюсар

05 листопада 2015 року  в ліцеї відбулося свято для учнів І курсу та групи ТУ,  їх посвячували в професію «Електрослюсар підземний. Машиніст підземних установок.», « Електрослюсар підземний», « Машиніст електровозу».

P11  P12

На сцені  проводилися різні конкурси : бліц опитування, склади лозунг, «хто швидше одягне спецодяг шахтаря», фізичні вправи на  швидкість, співали шахтарські пісні і т.д. Учні  3 курсу посвячували  хлопців в професію : давали поради новачкам , подарували професійні  приладдя, які знадобляться в майбутньому в освоєнні  професії.

P13 

P13 2

В кінці свята всі учні в залі і на сцені традиційно заспівали гімн ліцею.