Новини 2014

Ми проти насильства та жорстокості


         Департаментом освіти і науки  облдержадміністрації  на протязі листопада  проводився  конкурс  серед учнів професійно - технічних закладів області «Ми проти насильства і жорстокості». Метою цього конкурсу було попередження проявів насильства  серед учнівської молоді, виховання толерантного ставлення до ближнього. На конкурс були представлені  роботи :  5 малюнків, 5фотографій, 1 відео - ролик . На базі Дніпропетровського регіонального центру професійно - технічної освіти 04 грудня  відбулося підведення підсумків конкурсу, де наші учні І курсу групи 2-14 Тарасов Артем і Панченко Сергій стали переможцями в номінації малюнків « Ця рука не вдарить дитину» і були нагороджені дипломом ІІІ ступені та сувеніром.


fg

Тиждень енергосбереження та енергоефективності

З 27 по 31 жовтня в ТПГЛ пройшов тиждень «Енергозбереження та енергоефективності». На протязі тижня учні та викладачі активно приймали участь в різноманітних заходах, щодо збереження та покращення енергоефективності в нашому ліцеї та в цілому в світі.


 

Проведено виставку плакатів в інформаційному холі «Чи знаєте Ви», годину без використання електроенергії, вікторину «Енергоерудит», тематичні класні години, лекцію «Економія електроенергії», в холі ліцею на перервах демонструвалися відеоролики на тему «Енергозбереження».

 

Наші перемагають!

ВІТАЄМО!

У жовтні місяці на відкритому чемпіонаті по кіокушен карате-до (м. Дніпродзержинськ) учень нашого ліцею Сафонов Микола група 2-13, зайняв перше місце серед хлопців 16-17 років (вагова категорія вища 65 кг).  

 

Так тримати!
саф

DSCN0419

саф

Змагання з настільного тенісу

15 жовтня на базі ТГГЛ пройшла внутріліцейна спартакіада з настільного тенісу.

Перше місто зайняла команда групи 2-14, друге розділили дві команди група 5-12 та група 2-13, а третє місто зайняла команда групи 11-14.

В  особистому заліку неперевершену перемогу одержав учень групи 9-14 Радченко Микита, другою ракеткою став Кирпичніков Андрій учень групи 2-14, третє місто зайняла учениця групи 5-12 Корнієнко Світлана.