Новини 2013

Наші новини за грудень 2013

гришинЗа підсумками обласного конкурсу з Web-дизайну серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області сайт «Евросоюз: шаг за шагом», створений учнем групи 1-11 Олександром Гришиним, посів почесне ІІ місце. Олександр буде захищати честь профтехосвіти на обласній олімпіаді з Web-дизайну серед учнів гімназій, шкіл, ліцеїв, яка відбудеться 9 січня 2014 року в м. Дніпропетровськ. Бажаємо успіху!

7 грудня 2013 року в м. Дніпропетровськ проходив ІІ тур Всеукраїнської олімпіади серед учнівської молоді з математики. На олімпіаді ліцей гідно представили учень І курсу Богдан Потоцький та учениця ІІ курсу Катерина Звягінцева.

                   P1100636  P1100638

25 грудня 2013 року в м. Дніпропетровськ проходив ІІ тур P1100632Всеукраїнської олімпіади серед учнівської молоді з інформатики. Наш ліцей на олімпіаді представляв учень групи 2-12 Дмитро Забудський і виборов почесне ІІІ місце. Вітаємо Дмитра і бажаємо йому подальшого успіху!

Наші новини за листопад 2013

27 листопада 2013 року в ліцеї відбувся інтелектуальний марафон, в якому прийняли участь учні ІІ курсу, які навчаються за спеціальністю « електрослюсар підземний». За дві академічні години, протягом яких відбувався марафон, учні мали змогу одержати оцінки одразу з п’яти предметів: з інформатики, історії, математики, української мови та хімії. Переможцем марафону стала одна з команд групи 1-12 на чолі  з капітаном Євгеном  Осінним. В складі команди були  Валерій Нестеренко, Євген Носенко,Ігор Павелко,Микола Савенков,Олександр Слаутський.
фото

Власенко

30 листопада 2013 року в м. Дніпропетровськ проходив ІІ тур Всеукраїнської олімпіади сер
ед учнівської молоді з історії. За підсумками олімпіади учень групи 2-12 Анатолій Власенко виборов І місце. Вітаємо переможця і бажаємо подальших успіхів!