Твоє здоров’я в твоїх руках

        З 22 по 29 листопада в Україні проходив  «Європейський тиждень тестування на ВІЛ», приурочена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який традиційно відзначається 1 грудня. Для України проблема ВІЛ залишається актуальною, так як останні статистичні дані кажучи про те, що кожен другий ВІЛ-позитивний не знає про свій діагноз. Протягом тижня у нас в Тернівці проходила ця благодійна акція, де медпрацівники СНІД центру Нємцова Ольга Адимовна і Тібірова Марина Вікторівна проводили експрес - тест на ВІЛ.


test

Таку процедуру проходили всі бажаючі і у нас в ліцеї, кому виповнилося 18 років. Причому експрес - тест на ВІЛ було проведено анонімно і безкоштовно. В ході цієї процедури медики розповідали про способи профілактики ВІЛ та СНІДу, а також про те, що наскільки важливо проводити такі зустрічі.
     Крім цього КУ ЦПМСД м Тернівки кабінетом «Клініка дружня до молоді» виділила для учнів ліцею достатню кількість контрацептивів бар'єрного типу (презервативів) для попередження захворювань, які передаються статевим шляхом, в тому числі і СНІДу. Кожен учень може безкоштовно отримати презерватив в медичному кабінеті ліцею.

 

1


    Представники реабілітаційного центру «Надія» провели круглий стіл в Інформаційно - бібліотечному центрі ліцею з хлопцями 3 курсу, де йшлася мова про людей, які знаходяться в групі ризику, як не потрапити в пастку, яка надалі приведе  до плачевного результату і про те, як прекрасне життя для тих, хто веде здоровий спосіб життя. Також був проведений конкурс стіннівок на тему «Молодь проти наркоманії, СНІДу» та писали переказ «Наркоманія – соціальне зло».

 

 

IMG 5644IMG 5645IMG 5646IMG 5647