Посвячення в професію


03 листопада в нашому ліцею проходило традиційне свято «Посвячення в гірники» для учнів І курсу та учнів ТН.

IMG 5555

 

На це свято були запрошені гості : депутат міської ради,заступник начальника дільниці АСИТ - Дубін Дмитро Леонідович в минулому випускник  нашого навчального закладу, Дем’яненко Геннадій Геннадійович - головний механік 3 блоку ШУ «Тернівська» , народний артист Совенко Павло Іванович .

IMG 5492

З їх вуст пролунали  самі найкращі побажання в адресу наших першокурсників, а також музичні вітання від народного артиста Совенко Павла Івановича.

IMG 5502

 

    Першими відкрили це свято – учні І та ІІІ курсу, показавши сценку на мотив : «  Всі професії важливі - вибирай по своєму бажанню». На цьому святі учні пройшли де кілька конкурсів, які стосуються професії гірника, наприклад «Тормозок», «Лампочка гори», «Шахтарський гардероб», «Шахтарська пісня», « В здоровому тілі – здоровий дух» і т.д.     

IMG 5531

Учні  ІІІ курсу прочитали побажання для учнів І курсу.

      IMG 5582

В свою чергу вони дали клятву бути достойними учнями ліцею і кваліфікованими спеціалістами. І в завершення свята директор С.Ф.Сайфієв подарував учням навчальних груп сувеніри та  перерізав символічно червону стрічку , тим самим відкривши дорогу к знанням та отримання навиків вибраної професії і пролунала пісня «Мій рідний дім».