Новини 2016

Тиждень права в ТПГЛ

З п'ятого по дев'яте грудня 2016 року в рамках Всеукраїнського тижня права у стінах Тернівського Професійного Гірничого Ліцею відбувся ряд заходів правового характеру для учнів першого, другого, третього курсу та груп ТУ які провели викладач суспільних дисциплін Льовкін Іван Віталійович та заступник директора з навчально-виховної роботи Рибак Людмила Дмитрівна.

П'ятого грудня ліцеїсти переглянули відео матеріал стосовно забезпечення та захисту прав дітей у різних країнах світу.

Також, учні першого курсу 08.12 прийняли участь у анкетуванні з теми "Правовий світогляд" метою якого було виявити рівень їх правової культурності.

IMG 5649

Для учнів другого курсу 06.12 та 08.12 була проведена вікторина "Знавці права ".

Третій курс 06.12 та 07.12 взяв участь у дидактичній грі "Кримінально-правовий хокей".

P1170073

Групи ТУ 07.12 та 08.12 прийняли участь у правовому Брейн-рингу.

Сьомого грудня для учнів груп 1-16, 2-16, 9-16 та 11-16 відбулась лекція з теми "Декларація прав дітей".

Дев'ятого грудня учні груп першого, другого і третього курсу прийняли участь у Круглому столі, в рамках якого отримували відповіді на питання стосовно положень Сімейного кодексу України.

P1170074

Твоє здоров’я в твоїх руках

        З 22 по 29 листопада в Україні проходив  «Європейський тиждень тестування на ВІЛ», приурочена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який традиційно відзначається 1 грудня. Для України проблема ВІЛ залишається актуальною, так як останні статистичні дані кажучи про те, що кожен другий ВІЛ-позитивний не знає про свій діагноз. Протягом тижня у нас в Тернівці проходила ця благодійна акція, де медпрацівники СНІД центру Нємцова Ольга Адимовна і Тібірова Марина Вікторівна проводили експрес - тест на ВІЛ.


test

Таку процедуру проходили всі бажаючі і у нас в ліцеї, кому виповнилося 18 років. Причому експрес - тест на ВІЛ було проведено анонімно і безкоштовно. В ході цієї процедури медики розповідали про способи профілактики ВІЛ та СНІДу, а також про те, що наскільки важливо проводити такі зустрічі.
     Крім цього КУ ЦПМСД м Тернівки кабінетом «Клініка дружня до молоді» виділила для учнів ліцею достатню кількість контрацептивів бар'єрного типу (презервативів) для попередження захворювань, які передаються статевим шляхом, в тому числі і СНІДу. Кожен учень може безкоштовно отримати презерватив в медичному кабінеті ліцею.

 

1


    Представники реабілітаційного центру «Надія» провели круглий стіл в Інформаційно - бібліотечному центрі ліцею з хлопцями 3 курсу, де йшлася мова про людей, які знаходяться в групі ризику, як не потрапити в пастку, яка надалі приведе  до плачевного результату і про те, як прекрасне життя для тих, хто веде здоровий спосіб життя. Також був проведений конкурс стіннівок на тему «Молодь проти наркоманії, СНІДу» та писали переказ «Наркоманія – соціальне зло».

 

 

IMG 5644IMG 5645IMG 5646IMG 5647

Закінчилась спартакіада серед учнів ТПГЛ

На базі Тернівського професійного гірничого ліцею проходила внутріліцейна спартакіада ​​з таких видів спорту як:

волейбол, баскетбол і теніс.

Хлопці гідно билися за призові місця і в нелегкій боротьбі

I-е місце в змаганнях з волейболу та баскетболу посіла команда групи 2-14. Честь групи захищали такі учні: Подольний В., Корнієнко М., Мухтаров С., Оксень Н., Кирпичников А., Федоров А., Кузьмін Б., Самолюк М.


P9ZBjP3fL I

 

I-е місце з тенісу зайняла група 9-16.

Честь групи захищали: Дем'яненко Владислав і Онищенко Владислав.

IZXttX2gEuE

Профспілка ТПГЛ нагородила всіх переможців втішними солодкими призами та грамотами !!!

iF04Ikpe8Zg

Неделя толерантности

С 14.11.16 по 18.11.16  в Терновском профессиональном горном лицее была  Неделя толерантности. Рибак Л.Д. и Зозуля А.В.  запланировали и провели следующие мероприятия: лекция «Всегда ли мы толерантны друг к другу?», экспресс-опрос «Индекс толерантность», а также  ученики  имели возможность выразить свои мнения, воспользовавшись шкатулкой « Встречался ли ты со случаями не толерантности в нашем лицее?»

IMG 5639

состоялось заседание круглого стола
«Преодоление агрессивности у подростков».
IMG 5633 IMG 5627