Твоє здоров’я в твоїх руках


     З 26 по 30 листопада в Україні проходив  «Європейський тиждень тестування на ВІЛ», приурочений до  Всесвітнього дню боротьби зі СНІДом, який традиційно відзначається 1 грудня.

s1

Для України проблема ВІЛ залишається актуальною, так як останні статистичні дані кажучи про те, що кожен другий ВІЛ-позитивний не знає про свій діагноз.  27 листопада в ліцеї  медичні працівники СНІД центру  анонімно проводили експрес - тест на ВІЛ. Таку процедуру проходили всі бажаючі у нас в ліцеї : учні та працівники ліцею. Причому експрес - тест на ВІЛ було проведено анонімно і безкоштовно. В ході цієї процедури медики розповідали про способи профілактики ВІЛ - СНІДу, а також про те, що наскільки важливо проводити такі зустрічі. Кожному учаснику була надана довідка  про відсутність даної хвороби. Медики СНІД центру м.Тернівка  учням роздавали засоби контрацепції – презервативи, а також  брошури «Інфекції ,які передаються статевим шляхом».

Акція Міністерства охорони здоров’я  допомагає  людині не  тільки узнати свій  ВІЛ статус, але й переосмислити  своє життя, зробити висновки ,пропагувати здоровий спосіб життя та  цінити  свою сім’ю .s2

                  Також учні намалювали стіннівки до Дня боротьби зі СНІДОМ.