Ніхто не забутий - ніщо не забуто

   Кожного року учні нашого ліцею  відвідують та привітають ветеранів  війни , а також учасників бойових дій під час  війни 1941-1945 років. На жаль, ветеранів залишилося дуже мало, тому що  пройшло немало часу з Дня Перемоги над фашизмом. Але спогади минулих років в пам’яті ветеранів та дітей війни є.

20180507 091538

   

Діти війни Стародубцева Любов Петрівна та Стародубцев Віктор Олександрович розповіли про тяжкі роки під час війни , коли батьки були на фронті , а діти залишилися з матерями та бабусями. Пережили і холод і голод в надії , що війна закінчиться і прийдуть батьки з фронту  та всі заживуть краще. Учні групи 1-16 привітали  це сімейне подружжя зі    святом Днем перемоги та побажали міцного здоров’я на довгі роки.

2-16

     Учні групи 2-17 Трофімов Трофім та Іпатов Олександр привітали дітей війни Сучкову Просковью Іванівну та Трофімову Клавдію Юхимівну  , які розповідали про тяжкі воєнні роки ,дітлахами працювали на городі, полі, запрягали корів та сіяли зернові. У воєнні роки не вистачала чоловічих рук, тому всю тяжку роботу виконували жінки та діти. Були дуже голодні роки, тому що багато зернових забирали і відправляли на фронт. Коли німці та румуни окупували село  Тернівка  та Павлоград  дуже лютували. Забирали у людей корів, курей і всю  харчі для свої воїнів .

   20180507 095718

  Учні групи 1-17 Мороз Микита, Старков Богдан, Россошко Валентин привітали ветерана війни Сидорова Василя Олександровича 1927 року народження.  Був призваний служити в 1944 році 17 річним юнаком та  в цьому році закінчив танкове училище і був направлений служити до Сахаліну. Мав тяжке поранення тазових кісток. В день великої перемоги над фашизмом знаходився у шпиталі. DSC 0254

     Учні групи 2-16 Затєєв Євген та Довгопол  Денис привітали  зі святом дитину війни Шелєпову Веру Олександрівну, яка поділилися своїми спогадами про тяжке дитинство під час війни.