Наші новини 2018

Українська мова – мова солов’їна

З  18 травня по 25 травня в ліцеї проходив тиждень класного керівника, присвячений українській мові.

    18 травня 2018 року класний керівник Орлова З.В. провела класну годину в групі 2-17 за темою «Моя мова – українська».  Цікавим моментом була  книжка, де зібрано багато матеріалу , починаючи  з історії  держави,народу, її культури та традицій . Багато звучало пісень українських, а в завершенні позакласного заходу Сафонов Дмитро  підіграв на свистількі народну мелодію.

kl5

Європа - це я!

        В рамках тижня  Європи в нашому ліцеї були проведені наступні заходи :

    16.05.18  для учнів І курсу була проведена лекція « Міфи про безвізовий режим Україна ЄС і реальність»  , де  активну участь в проведенні приймала група 2-17 , де хлопці підготували такі питання , як  історія ЄС, освіта, медицина, європейські символи і т.д. Рибак Л.Д. звернула увагу учнів на такі питання ,як «Що треба знати коли подорожуєте по країнам ЄС.

     e1

День пам'яті жертв політичних репресій

16 травня до всеукраїнського дня пам'яті жертв політичних репресій учні першого курсу вислухали доповідь Мальованого Богдана, присвяченого витоків політичних репресій 20 століття в СРСР і переглянули відеоматеріали по темі: «Сталінськi репресії».

i2

  

Пам’ятаємо минуле – заради майбутнього…

8 травня 2018 року на базі Тернівського професійного гірничого ліцею  була проведена зустріч учнів з засновником міського Тернівського краєзнавчого музею Гапчич Федором Федоровичем.

P80508-080426

 Увесь свій архівний матеріал краєзнавець основує на фото документах і архівних  документах.  Історична доповідь окупації міста Тернівка під час війни 1941 року і перегляд документів - сподіваємось були завчасні.

Підсумком його виступу був вислів: «Дерево без коріння – це дрова» . Наша молодь  повинна знати історію рідного  краю, країни, та  своєї родини і шанувати своїх пращурів, які  поклали своє життя за світле майбутнє.

 

Ніхто не забутий - ніщо не забуто

   Кожного року учні нашого ліцею  відвідують та привітають ветеранів  війни , а також учасників бойових дій під час  війни 1941-1945 років. На жаль, ветеранів залишилося дуже мало, тому що  пройшло немало часу з Дня Перемоги над фашизмом. Але спогади минулих років в пам’яті ветеранів та дітей війни є.

20180507 091538