Наші новини 2018

День святого Миколая

      В нашому ліцеї  щорічно 19 грудня  до нас приходить святий Миколай  і дарує нам  солодкі подарунки . Як приємно отримувати подарунки  незалежно від віку : малий чи дорослий. Роль святого Миколая виконує наш директор Сайфієв Олександр Федорович. Подарунки отримують  учні  і  весь колектив нашого ліцею. Сподіваємося , що святий Миколай і на наступний рік до нас завітає.

IMG 20181219 140827

Наше спортивне життя

    На протязі всієї осені 2018 навчального року на базі Тернівського професійного гірничого ліцею проходили  спортивно – розважальні свята та змагання.

f1

Всеукраїнський тиждень права

Мета тижня: поглибити знання про права та обов'язки людей; закріпити навички щодо використання знань про діюче законодавство.

p1

Вітаємо!

         Вітаємо учнів групи 2 – 17 Кияшко Масима і Трофимова Трохима з успішно зайнятим ІІІ місцем у обласному ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології. Учнями нашого ліцею був представлений учнівський проект «Гармонія взаємовідносин «людина – рослина», як запорука екологічно -  чистого майбутнього». Керівник проекту Венту О.В. – вчитель біології  і екології.

h1

Твоє здоров’я в твоїх руках


     З 26 по 30 листопада в Україні проходив  «Європейський тиждень тестування на ВІЛ», приурочений до  Всесвітнього дню боротьби зі СНІДом, який традиційно відзначається 1 грудня.

s1

Більше статей...